BastionChyba jednak z wszystkich gatunkw postapo lubi najbardziej. A spord ksiek Kinga szczeglnie lubi te nieekranizowalne jak Wielki marsz czy wanie uznawan przez samego autora za jego opus magnum Bastion. Postapo lubi, bo pokazuje czowieka odartego z cywilizacji i konstruuje mi wiat na nowo. A liczcy grubo ponad tysic stron Bastion jest rzeczywicie najlepsz Kinga rzecz, jak znam. Ksika znajduje si w kolekcji "Wybr Rokity", w ramach ktrej Zbigniew Rokita,
Shopping security
Each payment you make on thelockerguy is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
product description
Why choose thelockerguy wholesale?
Chyba jednak z wszystkich gatunków postapo lubię najbardziej. A spośród książek Kinga szczególnie lubię te nieekranizowalne jak Wielki marsz czy właśnie – uznawaną przez samego autora za jego opus magnum – Bastion. Postapo lubię, bo pokazuje człowieka odartego z cywilizacji i konstruuje mi świat na nowo. A liczący grubo ponad tysiąc stron Bastion jest rzeczywiście najlepszą Kinga rzeczą, jaką znam.
Książka znajduje się w kolekcji "Wybór Rokity", w ramach której Zbigniew Rokita, pisarz, zdobywca nagrody NIKE, poleca swoje ulubione książki.
Przez wielu uważana za najlepszą powieść Stephena Kinga, przerażająca wizja Ziemi, na której szaleje pandemia. Nieliczni ocaleni muszą zmierzyć się ze złem znacznie gorszym niż śmiercionośny wirus.
Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku Stephena Kina. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi – ludzkość umiera. Zaczyna się niewinnie, od pozornie zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem.
Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się wysłanników dobra i zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. Epidemia obudziła w ludziach wszystko co najgorsze, do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty. Jednak wciąż są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo.